Predsednici Saveza


PREDSEDNICI ODBOJKAŠKOG SAVEZA JUGOSLAVIJE:


1. MILAN SLANI (13.02.1949. – 24.02.1952.)

2. MILAN KAJGANIĆ (24.02.1952. – 24.01.1954.)

3. JOŽE VALENTINČIĆ (24.01.1954. – 11.03.1958.)

4. LJUBIŠA VESELINOVIĆ (11.03.1958. – 24.04.1960.)

5. ALEKSANDAR NIKOLAJEVIĆ (24.04.1960. – 24.03.1963.)

6. LJUBIŠA VESELINOVIĆ (24.03. 1963. – 26.11. 1967.)

7. MLADEN UNKOVIĆ – V.D. (26.11.1967. – 26.01.1968.)

8. DR ŽIVOJIN ZEC (26.01.1968. – 17.06.1972.)

9. MILAN CREVAR (17.06.1972. – 13.11.1976.)

10. BOGE SOTIROVSKI (13.11.1976. – 01.03.1980.)

11. NURIJA HASAGIĆ (01.03.1980. – 09.05.1981.)

12. DANILO BURZAN (09.05.1981. – 15.05.1982.)

13. FRANJO VIDAKOVIĆ (15.05.1982. – 25.06.1983.)

14. BRANISLAV ŽIVIĆ (25.06.1983. – 17.11.1984.)

15. JANKO GOLEŠ (17.11.1984. – 07.12.1985.)

16. SRETA STAJIĆ (07.12.1985. – 25.06.1988.)

17. BRANISLAV MIKOVIĆ – V.D. (25.06.1988. – 19.11.1988.)

18. BRANISLAV MIKOVIĆ (19.11.1988. – 20.04.1991.)

19. MILORAD DUMBALOVSKI (20.04.1991. – 20.06.1992.)

20. ALEKSANDAR BORIČIĆ (20.06.1992. – 04.02.2003.)


PREDSEDNIK ODBOJKAŠKOG SAVEZA SRBIJE I CRNE GORE:


ALEKSANDAR BORIČIĆ (04.02.2003. – 22.06.2006.)


PREDSEDNIK ODBOJKAŠKOG SAVEZA SRBIJE:


ALEKSANDAR BORIČIĆ (22.06.2006. – )